برگزاری پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور (مرحله درون دانشگاهی)

18 ارديبهشت 1402

پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور در مرحله درون دانشگاهی روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن امتحانات فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: آزمون غربالگری درون دانشگاهی در محل سالن فجر دانشگاه علوم پزشکی مرکزی بوشهر برگزار شد.

دکتر هدایت سالاری به تشریح مراحل برگزاری المپیاد پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر ساله توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برای حضور در این رقابت علمی کشوری آموزش داده می شوند که با تلاش اساتید و دانشجویان در تمام دوره های قبلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کسب مقام نموده اند.

در سال جاری نیز روز یکشنبه  مورخ 17 اردیبهشت ماه آزمون غربالگری درون دانشگاهی در حیطه های مدیریت نظام سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه و  کارآفرینی و کسب و کارهای دانش بنیان طراحی و امروز در محل سالن فجر دانشگاه برگزار گردید. در ادامه پس از تعیین 5 داوطلب برتر دانشگاهی در هر حیطه، ایشان را برای شرکت در دو مرحله انفرادی و گروهی که توسط وزارت بهداشت برگزار می گردد آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان در ثبت نام و شرکت در این آزمون، ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع و رفرنس‌ها امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  باشیم.

 

 

 

 

انتهای پیام/ کد خبرنگار : (پ.ب-2010)

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.