مراسم تجلیل از دانشجویان استعدادهای درخشان و مدال آوران یازدهمین المپیاد علمی دانشگاه

9 آذر 1398

مراسم تجلیل از دانشجویان استعدادهای درخشان و مدال آوران یازدهمین المپیاد علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

در این آیین دکتر سعید کشمیری گفت: دنیا مدیون نخبگان است، بنابراین بسیار ضروری است برای داشتن دنیایی بهتر حامی نخبگان این مرزو بوم باشیم.

دکتر کشمیری در ادامه افزود: در این زمینه هدف گذاری بسیار مهم است، چرا که همراه شدن با تغییرات جهانی مستلزم هماهنگی و سرعت است و این مهم میسر نخواهد شد مگر با تلاش و تسریع برای رسیدن به قله های دانش و معرفت.

وی تصریح کرد: در برهه کنونی کشور نیازمند خودکفایی در عرصه های مختلف هستیم و در همین راستا در زمینه تولیدات داخلی توانسته ایم به موفقیت های بزرگی در راستای خودکفایی دست پیدا کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: هر کسی که بتواند یکبار سرود ملی کشورش را در صحنه های مختلف طنین انداز کند و نام آن را بر زبان ها جاری کند، افتخار آفرین و شایسته تقدیر است.

در ادامه مدیر دفتر استعدادهای درخشان در خصوص فعالیت های این دفتر توضیحاتی را ارائه داد.

دکتر کامران میرزایی فعالیت های این این دفتر را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید تعداد ۵۳ نفر از مجموع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از استعدادهای درخشان هستند که در این بین ۶ نفر از دانشجویان شرکت کننده در یازدهمین المپیاد کشوری در رشته های مختلف و به مرحله کشوری راه یافته و جزء‌ مدال آوران و افتخار آفرینان مرحله کشوری می باشند.

در پایان از دانشجویان برگزیده با لوح تقدیر و اهدا جوایزی توسط ریاست دانشگاه تقدیر شد.

مدال آوران و برگزیدگان یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

مهدی کرمی منتخب کشوری

آرمان هاشمی منتخب کشوری

مهدی پور غلام کسب دیپلم افتخار در رشته مطالعات میان رشته ای سلامت

حسین سرایی آرا کسب دیپلم افتخار در رشته مطالعات میان رشته ای سلامت

فرزان عضدی کسب مدال طلای گروهی در رشته کارآفرینی

زهرا داوری شهرکی کسب مدال طلای گروهی در رشته آموزش پزشکی

همچنین از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه با اهداء جوایز تشویق و قدردانی بعمل آمد. گفتنی است، این آیین به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه سه شنبه شب ۵ آذرماه در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردید.

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.