کارگاه پنج روزه "آموزش بالینی پیشرفته"

تاریخ نامه: 28 تير 1391
شماره نامه:
 
هيئت علمي  |   

به اطلاع کليه اساتيد محترم مي رساند کارگاه پنج روزه "آموزش بالینی پیشرفته"مورخ 8  الی 12 مهرماه در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکي تهران برگزار مي گردد. در این کارگاه سعی بر این است تا شرکت کنندگان در طی پنج روز به اهداف زیر دست پیدا کنند:

1- آشنایی با ویژگیهای آموزش بالینی 2- تدوین اهداف آموزشی در اموزش بالین 3- تعیین صلاحیت های بالینی از دیدگاه نهادهای اعتباربخشی 4- آشنایی با ویژگیهای دانشجو 5- آشنایی با سبک های یادگیری دانشجو 6-آشنایی با نقش و وظایف دانشجو در آموزش بالینی 7- آشنایی با نقش معلمین بالینی در عرصه های مختلف 8- آشنایی با ویژگیهای عرصه های آموزشی و نقش آن رد ایجاد صلاحیت های بالینی 9- آشنایی با عرصه های بالینی: گزارش صبحگاهی، آموزش سرپایی، ژورنال کلاب و آموزش درون بخشی

هزینه ثبت نام: 5 میليون ریال، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید با سرکارخانم خانی تماس بگیرید. آخرین مهلت ثبت نام اولیه: 1 شهریور 1391 است. ثبت نام قطعی پس از واریز مبلغ هزینه ثبت نام به شماره حساب 42/27619004 با کد شناسه 24/003 به نام درآمد غیر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ارسال تصویر فیش ثبت نام به مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه صورت می گیرد. لازم است ثبت نام قطعی حداکثر تا یک ماه قبل از برگزاری دوره انجام شده باشد. در غیر این صورت از افراد در فهرست ذخیره جایگزین می شود.

تلفن: 81633377-81633387 نمابر: 81633393 پست الکترونیک: edctums@tums.ac.irکلمات کلیدی:
آموزش.بالینی     صلاحیت.های.بالینی    

تعداد بازدید:   ۱۰۲
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >