کسب مدال نقره در نهمین المپیاد کشوری

25 شهريور 1396

 

 

مرحله پایانی نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور که از 19 شهریورماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شده بود، در ۲۲ شهریور با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

دراین رقابت ها دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مدال نقره انفرادی کشوری و همچنین مدال نقره گروهی کشوری در حیطه مدیریت و سیاستگذاری سلامت توسط خانم زهرا پولادی و مدال نقره انفرادی درحیطه‌ی فلسفه پزشکی توسط خانم مهرنازذاکرشهرک دست یافت.

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه این موفقیت بزرگ را به دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال توفیق روز افزون ایشان را خواستار است.

لازم به ذکر است که روند برگزاری نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور از آبان ۹۵ آغاز شد.

مرحله انفرادی این دوره المپیاد همزمان در نوزده مرکز امتحانی سراسر کشور برگزار شد و مرحله دوم آزمون نیز از ۱9 شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شد و طی آن دانشجویانی که در مرحله اول بالاترین امتیاز را به دست آورده بودند در قالب گروهی به رقابت پرداختند .

بر اساس اعلام دبیرخانه‌ی مرکزی، در نهمین دوره المپیاد حدود ۲۰۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی در ۵ حیطه، «استدلال بالینی»، «آموزش پزشکی»، «فلسفه پزشکی»، «تفکر علمی در علوم پایه» و «مدیریت نظام سلامت» با یکدیگر به رقابت پرداختند و  در هر حیطه چند گروه برای راهیابی به مرحله دوم انتخاب شدند.

 نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی با هدف تلاش در جهت جنبش نرم‌افزاری و رسیدن به چشم انداز ۲۰ ساله، شناسایی افراد مستعد علمی، ترغیب و تشویق افراد مستعد علمی، جهت دهی به فعالیتهای علمی فوق برنامه، ایجاد روحیه و نشاط علمی و تبادل فرهنگی بین دانشگاهی برگزار شده است.

کلمات کلیدی:
درخشش     نهمین     المپیاد        

تاریخ بروز رسانی:   25 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >