مراسم تجلیل از دانشجویان اعزامی به هشتمین المپیاد دانشجویی کشور

4 بهمن 1395

روز سه شنبه مورخ 28/10/95 مراسمی با حضور مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، مسئول دفتر استعداد درخشان و جمعی از دانشجویان با هدف تجلیل از دانشجویان شرکت کننده در هشتمین المپیاد دانشجویی همراه با جلسه توجیهی جهت دانشجویان ثبت نام کننده در نهمین المپیاد دانشجویی برگزار گردید. در این مراسم دکتر الماسی ضمن ابراز قدردانی از زحمات اساتید و دست اندرکاران المپیاد که موجب کسب این موفقیت گردیدند ، از تلاش ارزشمند تیم دانشجویان اعزامی به المپیاد کشوری نیز تجلیل نمودند.
در ادامه دکتر اسفندیاری مسول دفتر استعدادهای درخشان نیز، توضیحاتی را در خصوص حیطه های مختلف جهت آشنایی بیشتر دانشجویان ارائه نمودند.
المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور امسال با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در 5 حیطه مختلف برگزار می‌شود و در هر حوزه سه تیم 3 نفره از کلان منطقه با هم رقابت می‌کنند.
درهشتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی که به میزبانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در تهران و در 4 حوزه استدلال بالینی، تفکر در علوم پایه، مدیریت نظام سلامت و فلسفه پزشکی و دو بخش جانبی برگزار شد، تیم دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به راهیابی در مرحله گروهی در حیطه مدیریت نظام سلامت و دریافت یک لوح تقدیر ویژه المپیاد در حیطه علوم پایه شدند.

کلمات کلیدی:
تجلیل     دانشجویان     هشتمین     المپیاد    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲۳

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >