برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره دانشجویی

13 بهمن 1394

کارگاه آموزشی مشاوره دانشجویی در تاریخ 8/11/94  و 9/11/94 به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و همکاری انجمن آموزش علوم پزشکی تهرانتشکیل گردید. هدف از برگزاری این کارگاه ارتقاء سطح آگاهی اساتید با شرح وظایف استاد مشاور و آشنایی با مسئولیت ها، نقش ها، روشها و الگوهای مشاوره و راهنمایی  بود.
ابتدا دکتر بیابانگردی ضمن خوشامدگویی کلیات و تعاریف مربوطه را ارائه نمودند و سپس از ضرورت و اهمیت آن و روشهای راهنمایی و مشاوره سخن گفتند.
در ادامه با اجرای Role play و فیلمبرداری آن اعضای هیئت علمی به استخراج نقاط  قوت و ضعف آن و بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند. در این جلسه دکتر نیک روش نیزاز مهارتهای تصمیم گیری و فرایند مشکل گشایی همچنین از ارزشیابی مشاوره و راهنمایی توضیحاتی را به وضوح ایراد نمودند مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.
این کارگاه با هدف آشنایی اعضا محترم هیئت علمی بخصوص مدرسین جدیدالورود برگزار گردید که می تواند ایشان را در شناسایی و انجام امور محوله یاری رساند.
در پایان جلسه با تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین مدرسین کارگاه و شرکت کنندگان به پایان رسید و در نظرسنجی کارگاه اکثریت افراد حاضر از برگزاری کارگاه فوق رضایت داشتند و آن را مفید دانستند.
 
فایل پیوست

کلمات کلیدی:
کارگاه     مشاوره     دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >